Karma dla kociąt

Karma dla kociąt

Zobacz najlepsze suche karmy dla kociąt marki Eminent. Sprawdź dostępne rodzaje i opakowania oraz zamów w naszym sklepie online.

Najlepsza karma dla kociąt

Eminent to nie tylko wysokiej jakości sucha karma dla psów, ale również karma dla kotów i kociąt Premium. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie dostępne rodzaje karmy dla kotów i mleko dla kociąt marki Eminent. Kocięta mają znacznie większe wymagania pokarmowe niż dorosłe koty. W karmie Eminent Kitten dla kociąt i kotek ciężarnych i karmiących jest aż 34% białka i 20% tłuszczu, który dostarcza kociętom odpowiedniej ilości energii dla prawidłowego wzrostu i rozwoju. Beta glukany, tauryna, mikroelementy, aminokwasy, witaminy, kwasy omega-6 – te wszystkie składniki są ważnie i pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji zwierzęcia.

karma-dla-kociąt

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie dostępne rodzaje karmy dla kotów i mleko dla kociąt marki Eminent. Karma dla kociąt zawiera więcej białka i tłuszczu niż karma dla kotów dorosłych oraz ma w składzie niezbędne aminokwasy, witaminy i mikroelementy. Od wielu lat nasza firma działa jako hurtownia suchej karmy dla psów i kotów Premium marki Eminent.