Karmy dla psów ras myśliwskich

Suche karmy dla psów myśliwskich

Poniżej znajdują się prawdopodobnie najlepsze suche karmy dla psów myśliwskich jakie możecie znaleźć w Polsce. Różne rodzaje i opakowania dostępne w niskich cenach.

Jaka karma jest najlepsza dla psów myśliwskich i pracujących?

Psy myśliwskie i pracujące powinny zachowywać wzorową kondycję fizyczną i utrzymywać entuzjazm do pracy oraz koncentrację na danym zadaniu. Z tą myślą zostały opracowane receptury karm pełnoporcjowych Hubert i Eminent Energy 31/22. Zawierają wysokiej jakości mięso i tłuszcze, które zapewniają doskonały smak karmy i wraz z optymalną ilością witamin, mikro- i makroelementów dbają o kondycję i witalność. Hubert zawiera L-karnitynę dla prawidłowego rozwoju mięśni, stymulacji pracy serca i wzorowej kondycji fizycznej psów myśliwskich. Zobaczcie wszystkie najlepsze karmy dla psów myśliwskich dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie internetowym.

karma-dla-psa-myśliwskiego

Karma Eminent Energy 31/22 dla psów aktywnych sportowych i pracujących

Karma Eminent Energy 31/22 w pełni zaspakaja wymagania związane z żywieniem psów aktywnych, sportowych i psów pracujących z dużym obciążeniem. Zawiera aż 85% lekkostrawnego białka pochodzenia zwierzęcego, wysokiej jakości tłuszcze, L-karnitynę, witaminy i aminokwasy. Wysoki poziom białka i tłuszczu pozytywnie wpływa na możliwości psów aktywnych sportowo i zapewnia im dostatek energii w ekstremalnych warunkach. Lizyna i metionina regenerują tkankę mięśniową i utrzymują psa w dobrej kondycji.

Chondroityna i glukozamina zapewniają odpowiednie działanie aparatu ruchu. Chelat manganu odżywia chrząstki, a kwasy tłuszczowe omega-3 działają zapobiegawczo przeciw zapaleniu stawów. Betaglukany, MOS i FOS zawarte w karmie wzmacniają system immunologiczny. Kwasy tłuszczowe omega-3 i 6 ograniczają występowanie problemów skórnych i działają przeciwzapalnie. Zatem dobrym rozwiązaniem będzie karma wysokokaloryczna dla psów aktywnych i pracujących.

Codzienna dawka karmy Eminent Energy to dla Twojego psa zastrzyk skoncentrowanej energii! Jeżeli masz wątpliwości jaka karma będzie najlepsza dla Twojego psa zadzwoń lub napisz do nas.

karmy-dla-psów-myśliwskich-beagle

Najbardziej popularne rasy psów myśliwskich w Polsce

Psy myśliwskie dzielą się na kilka różnych podgrup. Możemy je podzielić w następujący sposób

aportery

dzikarze;

norowce;

psy gończe;

posokowce.

wyżły.

Rasy psów myśliwskich należących do powyższych podgrup, które są najbardziej popularne w Polsce to:

Airedale terier,

Alpejski gończy krótkonożny,

Basset hound,

Bloodhound,

Basenji,

beagle,

Borzoj,

Chesapeake Bay retriever

Charty

Cocker spaniel,

Curly coated retriever;

duży i mały Münsterländer;

Flat coated retriever,

Foksterier;

Golden retriever,

Greyhound

Labrador retriever,

Niemiecki terier myśliwski,

Nova Scotia duck tolling retriever

Jack russell terrier,

Jamnik

Łajka,

Karelski pies na niedźwiedzie

Harrier,

Terier myśliwski

Ogar polski,

Pies gończy polski.

Terier walijski,

Pointer,

Posokowiec bawarski i hanowerski,

Pies faraona

Podenco z Ibizy

Płochacz niemiecki

Saluki

Spaniel francuski

Springer spaniel,

Setery

Wyżeł czeski szorstkowłosy, niemiecki i wyżeł weimarski,

Wilczarz Irlandzki

Whippet.

Nasze karmy dla psów myśliwskich można podawać w zasadzie wszystkim wyżej wymienionym rasom. Jeśli szukacie miejsca, gdzie można kupić najlepsze karmy dla psa myśliwskiego to przejdźcie do naszego sklepu online. Karmy dla psów myśliwskich Eminent i Hubert są często wybierane także przez hodowców psów tych ras.