Dla psów ras myśliwskich

Jaka karma jest najlepsza dla psów myśliwskich i pracujących?

Psy myśliwskie i pracujące powinny zachowywać wzorową kondycję fizyczną i utrzymywać entuzjazm do pracy oraz koncentrację na danym zadaniu. Z tą myślą zostały opracowane receptury karm pełnoporcjowych Hubert i Eminent Energy 31/22. Zawierają wysokiej jakości mięso i tłuszcze, które  zapewniają doskonały smak karmy i wraz z optymalną ilością witamin, mikro- i makroelementów dbają o kondycję i witalność. Hubert zawiera L-karnitynę dla prawidłowego rozwoju mięśni, stymulacji pracy serca i wzorowej kondycji fizycznej psów myśliwskich.

Karma Eminent Energy 31/22 dla psów aktywnych sportowych i pracujących

Karma Eminent Energy 31/22 w pełni zaspakaja wymagania związane z żywieniem psów aktywnych, sportowych i psów pracujących z dużym obciążeniem. Zawiera aż 85% lekkostrawnego białka pochodzenia zwierzęcego, wysokiej jakości tłuszcze, L-karnitynę, witaminy i aminokwasy. Wysoki poziom białka i tłuszczu pozytywnie wpływa na możliwości psów aktywnych sportowo i zapewnia im dostatek energii w ekstremalnych warunkach. Lizyna i metionina regenerują tkankę mięśniową i utrzymują psa w dobrej kondycji. Chondroityna i glukozamina zapewniają odpowiednie działanie aparatu ruchu. Chelat manganu odżywia chrząstki, a kwasy tłuszczowe omega-3 działają zapobiegawczo przeciw zapaleniu stawów. Betaglukany, MOS i FOS  zawarte w karmie wzmacniają system immunologiczny. Kwasy tłuszczowe omega-3 i 6 ograniczają występowanie problemów skórnych i działają przeciwzapalnie.

Codzienna dawka karmy Eminent Energy to dla Twojego psa zastrzyk skoncentrowanej energii! Jeżeli masz wątpliwości jaka karma będzie najlepsza dla Twojego psa zadzwoń lub napisz do nas