Eminent to marka stworzona przez czeską firmę Tekro, która specjalizuje się w wysokojakościowym żywieniu zwierząt.

Dystrybucją karmy w Polsce zajmujemy się od 2012 roku, nieustannie rozszerzając swój asortyment o nowe produkty. Wszystkie receptury karm powstają pod okiem dietetyków zwierzęcych i lekarzy weterynarii w doskonale wyposażonym, certyfikowanym laboratorium w Czechach.

Cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z nami.

Od samego początku działamy jako rodzinna firma. Oznacza to, że zależy nam na bliskim kontakcie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, opartym na otwartej i szczerej komunikacji. Dążymy do długotrwałych relacji i – jak to w rodzinie – stawiamy na lojalność i uczciwość. Niezależnie od tego czy jesteś hodowcą, lekarzem weterynarii czy właścicielem sklepu, nas wszystkich łączy przecież miłość do czworonogów i poczucie odpowiedzialności za to, co robimy.

Oferta dla hodowców
Oferta dla dystrybutorów
Oferta dla lecznic weterynaryjnych
Jeśli jesteś hodowcą

Jako hodowca masz duże doświadczenie w żywieniu zwierząt. To często od właścicieli hodowli czerpiemy wiedzę i inspiracje do rozwijania asortymentu naszych karm. Wiemy, że cenisz najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie i szybkie dostawy, a także liczysz na fachowe doradztwo. To wszystko znajdziesz u nas!

W z nami zyskujesz dodatkowo:

  • wyprawki dla szczeniąt (pół kg karmy, miska, miarka, próbki innych karm, książeczka zdrowia dla pieska oraz kupon rabatowy dla nowego opiekuna)
  • porady żywieniowe dla nowych właścicieli psów
  • możliwość dystrybucji karmy
Jeśli jesteś dystrybutorem lub prowadzisz sklep zoologiczny

Dzięki szerokiemu wyborowi karm Eminent, żaden z Twoich klientów nie odejdzie z pustymi rękami. Karmy bezzbożowe, bezglutenowe, hipoalergiczne, z jagnięciną i inne karmy specjalistyczne oraz gama suplementów, zadowolą najbardziej wymagającego odbiorcę. Wzbogacisz swój asortyment o produkty premium z różnych półek cenowych.

Dystrybutorom i sklepom specjalistycznym oferujemy ponadto:

  • materiały i wsparcie marketingowe (banery, broszury, widoczność on-line)
  • dogodne warunki płatności i atrakcyjne marże
  • profesjonalne doradztwo i szybkie dostawy
Jeśli prowadzisz lecznicę weterynaryjną

Czworonożny pacjent to wymagający klient. Często potrzebuje specjalistycznej diety dobranej przez lekarza. W Eminent masz z czego wybierać: znajdziesz u nas najlepsze karmy weterynaryjne (terapeutyczne) i monobiałkowe, oleje i suplementy; produkty dla zwierząt z chorobami stawów, wątroby, nerek, serca czy alergików.

Jako dystrybutor naszej karmy zyskujesz:

  • fachowe konsultacje
  • wsparcie marketingowe (banery, broszury, widoczność on-line)
  • dostawy zawsze na czas i dogodne warunki płatności
Współpracując z nami, masz pewność kontaktu z profesjonalistami.

Choć studia na Akademii Rolniczej mamy dawno za sobą, nieustannie dążymy do poszerzania swojej wiedzy. Bierzemy udział w szkoleniach i sympozjach i na co dzień korzystamy ze zdobytych kompetencji. Jeśli szukasz partnera biznesowego, którego praca to pasja, a swoje doświadczenie i zaangażowanie przekuwa na indywidualne podejście do każdego klienta, skontaktuj się z nami!