Eminent to marka stworzona przez czeską firmę Tekro, która specjalizuje się w wysokojakościowym żywieniu zwierząt.

Dystrybucją karmy w Polsce zajmujemy się od 2012 roku, nieustannie rozszerzając swój asortyment o nowe produkty. Wszystkie receptury karm powstają pod okiem dietetyków zwierzęcych i lekarzy weterynarii w doskonale wyposażonym, certyfikowanym laboratorium w Czechach.

Cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z nami.

Od samego początku działamy jako rodzinna firma. Oznacza to, że zależy nam na bliskim kontakcie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, opartym na otwartej i szczerej komunikacji. Dążymy do długotrwałych relacji i – jak to w rodzinie – stawiamy na lojalność i uczciwość. Niezależnie od tego czy jesteś hodowcą, lekarzem weterynarii czy właścicielem sklepu, nas wszystkich łączy przecież miłość do czworonogów i poczucie odpowiedzialności za to, co robimy. Zapraszamy do współpracy wszystkich dystrybutorów karmy dla psów.

Oferta dla hodowców
Oferta dla dystrybutorów
Oferta dla lecznic weterynaryjnych
Jeśli jesteś hodowcą

Jako hodowca masz duże doświadczenie w żywieniu zwierząt. To często od właścicieli hodowli czerpiemy wiedzę i inspiracje do rozwijania asortymentu naszych karm. Wiemy, że cenisz najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie i szybkie dostawy, a także liczysz na fachowe doradztwo. To wszystko znajdziesz u nas!

W z nami zyskujesz dodatkowo:

 • wyprawki dla szczeniąt (pół kg karmy, miska, miarka, próbki innych karm, książeczka zdrowia dla pieska oraz kupon rabatowy dla nowego opiekuna)
 • porady żywieniowe dla nowych właścicieli psów
 • możliwość dystrybucji karmy

 • Zostań dystrybutorem karmy dla psów marki Eminent!

Jeśli jesteś dystrybutorem lub prowadzisz sklep zoologiczny

Dzięki szerokiemu wyborowi karm Eminent, żaden z Twoich klientów nie odejdzie z pustymi rękami. Karmy bezzbożowe, bezglutenowe, hipoalergiczne, z jagnięciną i inne karmy specjalistyczne oraz gama suplementów, zadowolą najbardziej wymagającego odbiorcę. Wzbogacisz swój asortyment o produkty premium z różnych półek cenowych.

Dystrybutorom i sklepom specjalistycznym oferujemy ponadto:

 • materiały i wsparcie marketingowe (banery, broszury, widoczność on-line)
 • dogodne warunki płatności i atrakcyjne marże
 • profesjonalne doradztwo i szybkie dostawy

 • Ze współpracy z nami zadowolony jest praktycznie każdy dystrybutor karmy dla psów

Jeśli prowadzisz lecznicę weterynaryjną

Czworonożny pacjent to wymagający klient. Często potrzebuje specjalistycznej diety dobranej przez lekarza. W Eminent masz z czego wybierać: znajdziesz u nas najlepsze karmy weterynaryjne (terapeutyczne) i monobiałkowe, oleje i suplementy; produkty dla zwierząt z chorobami stawów, wątroby, nerek, serca czy alergików.

Jako dystrybutor naszej karmy zyskujesz:

 • fachowe konsultacje
 • wsparcie marketingowe (banery, broszury, widoczność on-line)
 • dostawy zawsze na czas i dogodne warunki płatności
Współpracując z nami, masz pewność kontaktu z profesjonalistami.

Choć studia na Akademii Rolniczej mamy dawno za sobą, nieustannie dążymy do poszerzania swojej wiedzy. Bierzemy udział w szkoleniach i sympozjach i na co dzień korzystamy ze zdobytych kompetencji. Jeśli szukasz partnera biznesowego, którego praca to pasja, a swoje doświadczenie i zaangażowanie przekuwa na indywidualne podejście do każdego klienta, skontaktuj się z nami!


Już dziś zostań dystrybutorem karmy dla psów!