Karmy z jagnięciną dla psów

Dlaczego karma dla psów z jagnięciną będzie najlepsza dla Twojego psa?

Eminent to wysokiej jakości suche karmy dla psów dorosłych różnych ras i różnej wielkości. W asortymencie znajdziecie karmy na różnych rodzajach białka. Na szczególną uwagę zasługują karmy Eminent na czystej jagnięcinie z ryżem, które pomagają pieskom w przypadku alergii, problemów trawiennych i wrażliwego układu pokarmowego. Każdy pies – mały i duży znajdzie tu coś dla siebie.

Które karmy Lamb&Rice są przeznaczone dla szczeniąt?

Na szczególną uwagę zasługuje karma dla szczeniąt z jagnięciny Eminent Puppy Lamb&Rice 29/16, doskonała również dla suk szczennych i karmiących.  Ze względu na drobną granulę bardzo dobrze sprawdzi się dla ras małych i średnich z problemami trawiennymi i alergiami.  Zawiera aż 70% białka z jagnięciny.

Karma Eminent Lamb& Rice 26/14 o nieco większej granulacji może być podawana już od 4 miesiąca życia. Dobrze sprawdza się dla ras dużych i średnich oraz dla dorosłych psów.

karma-Puppy-Lamb-Rice-dla-szczeniaka

Karmy z mięsa jagnięcego dla dorosłych psów 

Dla dorosłych psów z problemami alergicznymi i wrażliwym układem pokarmowym doskonała będzie monobiałkowa i hipoalergiczna karma Eminent Gold Lamb&Rice 27/15 o średniej granulacji i doskonałym składzie. Wzbogacona w amarantus, grykę, nasiona szałwii hiszpańskiej Chia oraz ostropest, doskonale wpływa na układ trawienny i odpornościowy.

Wśród karm z jagnięciną mamy również coś dla dorosłych psów małych ras – Mini Adult Lamb 28/13 – lekkostrawną, bezzbożową karmę z drobną granulacją – polecaną szczególnie dla psów z nadwagą i psich seniorów.

Jeżeli Twój pies ma alergię na białko drobiowe wybierz karmę na jagnięcinie lub skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!