Karma rybna dla psa

Najlepsza karma rybna dla psa

Zdarza się, że pytacie nas czy i która karma rybna dla psa będzie najlepsza w konkretnym wieku oraz dla której z ras. Eminent to karmy przygotowane na różnych rodzajach białka przeznaczone dla psów na różnych etapach życia. Znajdziemy tu  między innymi karmy na białku z ryb morskich. Karmy te są bogate w wartościowe kwasy omega-3 i składniki mineralne i nie zwierają zbóż. Wśród karm Grain Free na rybie znajdziecie karmy dla szczeniąt i dla dorosłych psów, dla dużych ras i dla ras średnich i małych.

karma-rybna-dla-psa

Dla jakich ras psów najlepsza będzie karma rybna?

Generalnie karmy rybne dla psów może jeść większość ras psów, które nie mają na nie uczulenia. Mogą to być zarówno psy myśliwskie jak i inne psy różnego wieku oraz o różnej wadze. Właściciele i hodowcy wybierają najlepsze karmy rybne dla psów Eminent ponieważ posiadają wysoką jakość. Bardzo dobra kompozycja składników oraz dobór najlepszego rybiego mięsa to cechy wyróżniające tych produktów. W większości przypadków naszymi klientami są właściciele bardziej popularnych ras naszych czworonożnych przyjaciół. W Polsce oprócz takich ras jak Border Collie, Owczarek niemiecki, Maltańczy czy Buldog francuski oraz Pudel i Golden Retriver.

Jakie inne rasy psów lubią karmę rybną?

Spośród tych nieco bardziej popularnych ras karmę rybną wybierają także właściciele Shin Tzu, Amstaffów, Mopsów czy nawet Pibtulli, Rotwailerów lub Beagle.

Wybierają ją także właściciele rzadkich ras psów jak chociażby Ariegéois, Dandie Dinmont terier, Otterhound, Łajka jakucka i Chinook, a nawet Sealyham Terrier. 

Z czego zrobiona jest najlepsza karma rybna dla psów?

Z wielu różnych składników choć oczywiście najbardziej istotne jest źródło białka czyli ryba lub ryby z jakich jest zrobione. Do najczęściej wykorzystywanych należą standardowo łosoś i dorsz. Choć wykorzystywane bywają także inne gatunki ryb.