Karma rybna dla psa

Sucha karma rybna dla psa

Wysokiej jakości sucha karma rybna marki Eminent dostępna w przystępnych cenach. Sprawdź i zamów online w naszym sklepie już dziś.

Najlepsza karma rybna dla psa

Zdarza się, że pytacie nas czy i która sucha karma rybna dla psa będzie najlepsza w konkretnym wieku oraz dla której z ras. Eminent to karmy przygotowane na różnych rodzajach białka przeznaczone dla psów na różnych etapach życia. Znajdziemy tu między innymi karmy na białku z ryb morskich. Karmy te są bogate w wartościowe kwasy omega-3 i składniki mineralne i nie zwierają zbóż. Wśród karm Grain Free na rybie znajdziecie karmy dla szczeniąt i dla dorosłych psów, dla dużych ras i dla ras średnich i małych.

karma-dla-psa-eminent-Grain-Free-Adult-LB-v3

Dla jakich ras psów najlepsza będzie sucha karma rybna?

Generalnie suche karmy rybne dla psów może jeść większość ras psów, które nie mają na nie uczulenia. Mogą to być zarówno psy myśliwskie jak i inne psy różnego wieku oraz o różnej wadze. Właściciele i hodowcy wybierają najlepsze karmy rybne dla psów Eminent ponieważ charakteryzują się wysoką jakością. Bardzo dobra kompozycja składników oraz dobór najlepszego rybiego mięsa to cechy wyróżniające tych produktów. W większości przypadków naszymi klientami są właściciele bardziej popularnych ras naszych czworonożnych przyjaciół. W Polsce oprócz takich ras jak Border Collie, Owczarek niemiecki, Maltańczyk, Bokser, Buldog francuski także Pudel i Golden Retriver. Z pewnością również ze smakiem zjadają je inne rasy i kundelki.

Jakie inne rasy psów lubią karmę rybną?

Spośród tych nieco bardziej popularnych ras karmę rybną wybierają także właściciele:

  1. Shin Tzu, Amstaffów,
  2. Mopsów;
  3. Pibtulli, Rotwailerów lub nawet Beagla.

Wybierają ją także właściciele rzadkich ras psów jak chociażby:

  • Ariegéois,
  • Dandie Dinmont terier,
  • Otterhound,
  • Łajka Jakucka i Chinook, a nawet Sealyham Terrier. 

W związku z tym nie ma żadnej obawy czy rasa Twojego pieska będzie odpowiednia do żywienia tymi karmami. 

Z czego zrobiona jest najlepsza karma rybna dla psów?

Z wielu różnych składników choć oczywiście najbardziej istotne jest źródło białka, czyli ryba lub ryby z jakich jest zrobione. Do najczęściej wykorzystywanych należą standardowo łosoś i dorsz. Choć wykorzystywane bywają także inne gatunki ryb. 

Skład poszczególnych produktów szczegółowo opisujemy na każdej karcie produktu. Znajdziecie je na naszej stronie internetowej oraz w sklepie. Receptura producenta była dopracowywana przez ostatnie lata. Dziś złożona jest z najwyższej jakości składników i proporcji. Dlatego zapewnia zdrowe żywienie każdego psa. Z pewnością posmakuje też Twojemu psu.