Karmy Eminent High Premium

Dlaczego karmy Eminent High Premium?

Karmy dla psów Eminent High Premium to linia karm o bardzo dobrym składzie i bardzo wysokiej przyswajalności. Charakteryzują się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego (nawet do 85%). Nie zawierają sztucznych konserwantów, barwników chemicznych ani soi. Na rynku polskim są już obecne od ponad dziesięciu lat. Niektóre pieski jedzą te karmy od początku swojego życia. Rozpoczynając od karmy dla szczeniąt Eminent Puppy, przez karmę Eminent Adult dla dorosłych, po karmę dla seniorów– Eminent Senior/Light.

Jaka karma Eminent High Premium będzie najlepsza dla Twojego psa?

Karmy dla psów Eminent High Premium to 11 pozycji asortymentowych dopasowanych do różnych etapów życia i wielkości ras. Eminent Puppy to karma dla szczeniąt małych i średnich ras oparta na lekkostrawnym białku kurczaka. Karma Eminent dla szczeniąt małych ras występuje również w wersji Puppy Lamb&Rice. Oparta jest na czystym białku jagnięcym i jest doskonała w przypadku alergii na białko kurczaka.

Doskonała karma dla szczeniąt dużych ras to Eminent Puppy Large Breed i Eminent Maxi Junior (od 8 miesiąca życia) Eminent Puppy Large Breed. Występuje w dwóch wersjach – z mniejszą granulą dla młodszych szczeniąt oraz większą dla starszych. Ze względu na doskonały skład karmy Eminent Puppy są także najlepsze dla suki w ciąży lub suki karmiącej. Mamy również 3 rodzaje karmy dla psów dorosłych: Eminent Adult mini dla małych ras Eminent Adult dla psów średnich ras i Eminent Adult Large Breed dla ras dużych.

Inne najlepsze karmy dla psów High Premium marki Eminent

Doskonała karma dla psów alergików to Eminent Lamb&Rice (do zastosowania już od 4 miesiąca życia) oraz Eminent Sensitive. Dużym powodzeniem cieszy się  Eminent Energy 31/22 – to karma przeznaczona dla psów aktywnych, pracujących lub sportowych. Dobrze sprawdza się dla psów przebywających na zewnątrz, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Jednym słowem każdy piesek znajdzie tu coś dla siebie.