Hodowca, który dostrzega i zaspokaja wszystkie potrzeby swoich podopiecznych, zapewnia im nie tylko zdrowy rozwój, ale i beztroskie, szczęśliwe życie. Jako Eminent pragniemy Wam w tym pomóc.

Każdy zadowolony klient – ten, który porusza się na dwóch nogach czy też ten, który przemierza świat na czterech łapach – to dla nas powód do radości. Jesteśmy dumni z tego, że tak wielu profesjonalnych hodowców, doceniając nasze podejście do żywienia zwierząt, doświadczenie i nieustanny rozwój, postanowiło nam zaufać.

Wanda Kachnowska z hodowli Wilczy Młyn, członkini Klubu Hodowców

Zapraszamy Was do Klubu Hodowców Eminent!

Dołączcie do szerokiego grona hodowców, którzy zaufali naszej marce. Dla członków Klubu przygotowaliśmy Specjalną Ofertę Cenową na wszystkie rodzaje karm. Dodatkowo, w trosce o prawidłowy rozwój szczeniąt, oferujemy Pakiety Startowe, dzięki którym maluchy powitają swój nowy dom bez stresu spowodowanego zmianą karmy.

Ważne jest, by dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, uświadomić przyszłym właścicielom rolę żywienia w prawidłowym rozwoju ich nowych pupili. W ramach Klubu Hodowców umożliwiamy również sprzedaż karmy we własnym zakresie.

Zasady zamawiania wyprawek:

  1. Upewnij się, że spełniasz wymagania określone w Regulaminie Klubu Hodowców.
  2. Zgłoś miot, wysyłając wiadomość na adres: biuro@karma-eminent.pl
  3. W treści maila wpisz datę urodzenia, rasę i ilość szczeniąt oraz podaj swoje dane kontaktowe – imię i nazwisko, nazwę hodowli, adres do wysyłki i numer telefonu.
  4. Pakiety Startowe dostarczymy w ciągu 2 tygodni od momentu zgłoszenia miotu.
  5. W ciągu 10 tygodni prześlij nam kopię karty miotu potwierdzoną przez właściwy związek kynologiczny w celu rozliczenia się z Pakietów, a tym samym zachowania możliwości otrzymywania ich ponownie w przypadku kolejnych miotów.