Karmy dla szczeniąt

Jak wybrać najlepsze i tanie karmy dla szczeniąt?

Eminent to nie tylko karma dla dorosłych czy dużych psów. To także wysokiej jakości karma dla szczeniąt w wielu różnych rodzajach oraz opakowaniach. Karma dla szczeniąt Eminent zapewnia maluchom wszystko, czego potrzebują do prawidłowego rozwoju. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko karmy dla szczeniąt małych i średnich psów, ale także dla dużych i bardzo dużych ras. Większość z oferowanych karm jest przeznaczona również dla suk szczennych lub karmiących. Do wyboru są również karmy dla szczeniąt, które nie zawierają zbóż ani glutenu. W naszej ofercie dostępne jest też cenione przez hodowców mleko dla szczeniąt.

karma-dla-szczeniat

Jak wybrać najlepszą karmę dla szczeniaka?

W sklepach zoologicznych i sklepach online znajdziecie wiele różnych wariantów karmy dla szczeniąt. W zależności od marki różnią się one pod względem składu oraz opakowań.

Warto wybrać dobrą lub najlepszą karmę dla szczeniaka, która jest dostępna gdyż rozwój psa w młodym wieku, ma kluczowe znaczenie dla jego zdrowia jako dorosłego psa.

Tylko jak tego dokonać? Poznaj najlepsze suche karmy dla szczeniąt marki Eminent.

Sucha karma dla szczeniąt dopasowana do rasy i wielkości psa

Z pewnością zastanawiacie się co powinna zawierać karma dla szczeniąt? Najlepszą karmę dla szczeniaka można dobrać w zależności od wielkości, wieku i rasy pieska. Nie każdy mały piesek może jeść wszystko. Zdarzają się wśród młodych psów takie, które są uczulone na np. kurczaka. Zdarzają się szczenięta, które nie tolerują zbyt dobrze zbóż. Dlatego karma dla szczeniaka musi mieć wysokiej jakości, dobrze zbilansowany skład. Odpowiednia ilość makro i mikro elementów w pokarmie ma niebagatelny wpływ na rozwój kości, wzroku i słuchu, skóry oraz sierści.

karma-dla-szczeniaka

Naturalnym pytaniem jakie pojawia się na początku żywienia młodego psa jest to czy lepsza będzie mokra czy sucha karma dla szczeniąt. W naszej opinii najlepsza dla młodego psa będzie sucha karma jednak opinie na ten temat często są podzielone. W drugiej kolejności kluczowe będzie to czy sama karma dla szczeniaka wystarczy czy warto również uzupełniać jego dietę o inne produkty np. mleko dla szczeniąt.

Polecana najlepsza sucha karma dla szczeniąt Eminent

Ze względu na skład oraz wysokiej jakości kompozycję suche karmy dla szczeniąt Eminent są polecane zarówno przez hodowców jak i weterynarzy. Zyskują sobie uznanie oraz coraz lepsze opinie wszystkich naszych klientów ze względu na kompletny skład. Idealnie nadaje się jako karma dla szczeniąt dużych i małych różnych ras.

Karma dla szczeniąt małych i średnich ras Eminent

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór karmy dla szczeniaków ras małych i średnich. Do najbardziej popularnych ras należą:

Shih tzu, Maltańczyk, York, Chihuahua, Cocker Spaniela, Buldog Francuski, Foksterier, Shiba Inu, Jamnik, Jack Russell terrier.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno karmę dla szczeniaków różnych ras jak również karmę dla szczeniaka kundelka.

Karmy dla szczeniąt ras średnich, dużych i olbrzymich

Do najbardziej popularnych ras średnich, dużych i olbrzymich psów naszych klientów należą:

Labradory, Owczarki podhalańskie, Owczarki belgijskie, Owczarki niemieckie, Amstaff, Bokser, Border Collie,  Cane Corso, Golden Retriever, pies Gończy polski, Seter irlandzki, Husky, Molos.

karmy-dla-szczeniąt

Rzadziej spotykanymi karmami dla szczeniąt są te z koziną i z jagnięciną. Często polecane są także suche karmy dla szczeniaka z rybami, z łososiem lub z wołowiną. Jeśli szczeniak należy do tych z wrażliwym przewodem pokarmowym lub jest młodym psem alergikiem wówczas warto skontaktować się z weterynarzem oraz uważnie obserwować jego reakcje na poszczególne produkty.

Nasza oferta – kompletne suche karmy dla szczeniąt

Znajdziecie u nas karmy dla szczeniaka bez drobiu, zbóż oraz karmy hipoalergiczne i z jagnięciną. Dodatkowo część z karmy dla szczeniąt Eminent są bez glutenu! W ofercie karm Eminent znajdziecie szeroki wybór karmy dla szczeniąt bez kurczaka oraz zbóż. To bardzo istotne i trudno dostępne suche karmy. Niestety spora część producentów karm dodaje właśnie kurczaka, drób lub zboża, które nie zawsze są wskazane w żywieniu młodego psa.