Karmy dla psów dorosłych

Suche karmy dla psów dorosłych

Poznaj i wybierz wysokiej jakości suche karmy dla psów dorosłych marki Eminent. Wiele różnych rodzajów i opakowań dostępne w przystępnych cenach w naszym sklepie online.

Karmy dla psów dorosłych

Eminent to wysokiej jakości suche karmy dla psów dorosłych różnych ras i różnej wielkości. W asortymencie są karmy na białku kurczaka, na jagnięcinie lub na rybie. Karmy bezzbożowe i bezglutenowe. Dodatkowo karmy weterynaryjne, dietetyczne wspomagające leczenie wielu schorzeń u psów. Największą popularnością cieszą się karmy z serii Eminent High Premium na kurczaku.

Które karmy dla dorosłych psów będą najlepsze?

Na szczególną uwagę zasługują karmy Eminent na czystej jagnięcinie z ryżem, które pomagają pieskom w przypadku problemów trawiennych i wrażliwego układu pokarmowego. Dla niektórych ras (np dla buldożków francuskich) bardziej odpowiednie są karmy z serii Eminent Gold – bezglutenowe z dodatkiem nasion siemienia lnianego, szałwii hiszpańskiej Chia, gryki i ostropestu. Dla zwolenników karm bezzbożowych jest seria Eminent Grain Free na białku z ryb. Jest też wybór karm przygotowanych specjalnie dla dorosłych psów małych ras: na jagnięcinie, kaczce, łososiu lub hipoalergiczna i ekologiczna karma na białku z owadów. Jednym słowem każdy pies znajdzie tu karmę odpowiednią dla siebie!

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę wybierając karmy dla dorosłych psów?

Z pewnością oprócz składu istotne jest także pochodzenie białka. Dla wielu psów dorosłych istotna będzie lekkostrawność karmy. Porównaj różnorodne produkty dostępne na naszej stronie i w sklepie internetowym. Zamów i przetestuj. Przekonasz się, że już nigdy nie zdecydujesz się na inne karmy dla dorosłego psa. Eminent wprowadził nową jakość na polski rynek karm dla zwierząt. Dlatego karmy dla dorosłych psów wybiera coraz więcej weterynarzy oraz hodowców psów.

psy-rough-collie

Karma dla dorosłego psa różnych ras

Eminent to uniwersalne karmy dla psów dorosłych. Mogą je jeść zarówno psy małe, jak również średnie i duże psy. Często wybierane są dla labradorów, berneńczyków lub owczarków niemieckich i belgijskich. Zanim zdecydujecie o wyborze właściwej zapoznajcie się z opisami poszczególnych produktów. Warto także zwracać uwagę na nazewnictwo kategorii. To one wskażą wam precyzyjnie czy dana karma będzie odpowiednia dla waszego pupila.

Co więcej znajdziecie u nas?

W zależności od tego czy wasz pies jest większy i waży powyżej 30 kilogramów. Czy może jest to piesek mały do 10 kg? W zależności od jego charakteru, wieku, masy ciała czy nawet alergii lub preferencji mięsnych u nas możecie znaleźć karmy dla wszystkich psów i ras. Jeśli potrzebna jest wam karma dla szczeniaków lub psów małych albo konkretnej rasy przejrzycie kategorie na naszej stronie i sklepie internetowym. Znajdziecie tam z pewnością produkty w 100% zgodne z potrzebami i gustem Twojego czworonożnego przyjaciela.

Przekonasz się, że jeśli choć raz Twój pies zje karmy Eminent nie będzie chciał już żadnych innych. Możesz zrobić specjalny test i nasypać mu do różnych misek różnych karm. Wtedy zobaczysz, którą z nich wybierze.