Marka Eminent powstała z miłości do zwierząt. Wiemy, że i Wy kochacie swoich podopiecznych i chcecie dla nich tego, co najlepsze.

Eminent to marka stworzona przez czeską firmę Tekro, która specjalizuje się w produkcji i doradztwie w zakresie żywienia oraz hodowli zwierząt domowych i gospodarskich. Przy współpracy z weterynarzami i dietetykami od 1991 roku nieustannie ulepsza receptury karm i kontroluje jakość surowców i produktów gotowych w doskonale wyposażonym, własnym certyfikowanym laboratorium. Dystrybucją w Polsce zajmujemy się od połowy 2012 roku.
Doceniamy to, że jesteście z nami i pomagacie nam budować siłę naszej marki. Energia, którą tryskają Wasze zwierzęta i zadowolenie mierzone w szczerym uśmiechu są tym, co napędza nas do działania.

Anna i Paweł Statuccy, założyciele Eminent Polska

Dostarczamy produkt najwyższej jakości

Wysoka zawartość białka pochodzenia zwierzęcego oraz wielu wartościowych dodatków o dobroczynnym działaniu sprawiają, że Eminent to wybór nie tylko tysięcy właścicieli zwierząt, lecz przede wszystkim samych psów i kotów.

Nie stosujemy sztucznych barwników, konserwantów oraz soi

Dodatkowo nasze karmy powstają w procesie ekstruzji - to metoda typu HTST (High Temperature Short Time). Dzięki temu karma zachowuje swoją wysoką wartość odżywczą.

Śledzimy badania oraz współczesne trendy w żywieniu

Rozszerzamy swoją ofertę w odpowiedzi na potrzeby zwierząt, czego efektem są nowe linie produktów. Opracowując unikalne receptury, opieramy się na doświadczeniu i wiedzy współpracujących z nami dietetyków i weterynarzy.

Gdzie ślad czterech łap, tam i my

Jako oficjalny dystrybutor karmy Eminent w Polsce, staramy się docierać do jak największego grona odbiorców. Z dumą prezentujemy nasze produkty na wydarzeniach branżowych, nawiązując relacje z ludźmi, którzy podzielają naszą misję w budowaniu świadomości odpowiedniego żywienia zwierząt. Z radością uczestniczymy w wystawach, na których niejednokrotnie nasi Klienci, w tym hodowcy, zdobywają całą gamę medali i wyróżnień. Staramy się być wszędzie tam, gdzie miłość do zwierząt przeradza się w prawdziwą pasję.