Karma bezzbożowa

Dla jakich psów są najlepsze karmy Eminent Grain Free?

Karmy Eminent Grain Free to hipoalergiczne karmy bezzbożowe oparte na białku z rybiego mięsa. Są przeznaczone dla psów uczulonych na gluten oraz z wrażliwym układem trawiennym. To również dobre rozwiązanie, gdy pies cierpi na nietolerancje pokarmowe lub problemy z żołądkiem.

Karma bezzbożowa  Grain Free o doskonałym składzie

Karmy bezzbożowe Eminent GRAIN FREE są pełne wartościowych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierzęcia. Przede wszystkim wyróżnia je wysoka – aż do 86% – zawartość białka zwierzęcego niezbędnego psu na każdym etapie życia do rozwoju masy mięśniowej. Źródłem węglowodanów są bataty i ziemniaki, które dostarczają energii, witamin C i B6 oraz potasu. Nasiona szałwii hiszpańskiej Chia zawarte w karmie poprawiają trawienie, a ostropest wspiera regenerację komórek wątroby. Kwasy omega -3 działają przeciwzapalnie i wspierają układ immunologiczny. Ekstrakty z zielonej herbaty i kurkumy pomagają neutralizować działanie wolnych rodników a ekstrakt z rozmarynu poprawia krążenie krwi i wspiera trawienie. Glukozamina, chondroityna i MSM  pozytywnie wpływają na ścięgna, mięśnie i stawy. Tak jak wszystkie karmy marki Eminent również seria Grain Free nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów oraz soi.

Czy w gamie Eminent Grain Free są karmy przeznaczone dla suk szczennych i karmiących ?

Gama Eminent Grain Free to 4 pozycje asortymentowe. Dwie z nich to karmy typu puppy przeznaczone dla szczeniąt, suk szczennych i karmiących – Eminent Puppy 33/17 – dla szczeniąt średnich i małych ras, Eminent Puppy Large Breed- dla szczeniąt ras dużych. Eminent Grain Free Adult dla psów dorosłych małych i średnich ras i Eminent Grain Free Adult Large Breed dla dorosłych psów ras dużych.

Jeżeli Twój pies zmaga się z alergią lub nietolerancją pokarmową wybierz karmę bezzbożową. Ograniczy ona lub wyeliminuje problemy zdrowotne czworonoga takie jak kłopoty z żołądkiem czy alergie skórne.