Polecamy karmę i dystrybutora

Od ponad 30 lat jesteśmy hodowcami, kynologami i działaczami ZKwP FCI. Hodujemy cztery rasy psów w tym dwie mniejsze (do 15 kg) i dwie większe (do 50 kg). Około 6 lat temu związaliśmy się marką Eminent dystrybuowaną przez firmę Pana Pawła Statuckiego. Wszystkie największe sukcesy nasze pieski odniosły na karmie Eminent. Paleta karm Eminent zaspokaja […]

06/10/2021
Anna Statucka

Od ponad 30 lat jesteśmy hodowcami, kynologami i działaczami ZKwP FCI. Hodujemy cztery rasy psów w tym dwie mniejsze (do 15 kg) i dwie większe (do 50 kg). Około 6 lat temu związaliśmy się marką Eminent dystrybuowaną przez firmę Pana Pawła Statuckiego. Wszystkie największe sukcesy nasze pieski odniosły na karmie Eminent. Paleta karm Eminent zaspokaja wszystkie potrzeby naszych małych i dużych ras. Niebagatelne znaczenie ma dla nas – przy sporej ilości psów – cena, która w naszej ocenie, jest bardzo przyjazna, biorąc pod uwagę, że stosujemy karmy z wyższej półki: Eminent Gold czy Eminent Grain Free. Znakomite są również karmy weterynaryjne i sprawdzone u nas suplementy.
Oprócz ceny za produkt liczy się dla nas również stabilność jakości i odpowiedzialność sprzedawcy, a z tym bywa bardzo różnie. Firma Pana Statuckiego zapewnia nam to co jest najważniejsze, czyli pewność i święty spokój, który w każdym biznesie jest bezcenny…

Anna Statucka

Nasz Blog
O psach

Jaką karmę wybrać dla psa rasowego?

Dieta to kluczowy element wpływający na zdrowie i samopoczucie naszego pupila. W przypadku psów rasowych żywienie powinno być odpowiednio dopasowane do charakteru rasy.

Czytaj dalej
O psach

Jak dobrać odpowiednią dietę dla psa z chorobą nerek?

Twój pies ma chore nerki? Lekarz weterynarii zalecił stosowanie specjalistycznej karmy? Chcesz wspomóc swojego pupila, ale nie wiesz, co masz zrobić? Jeśli nie wiesz, jak ten temat „ugryźć”, poniższy artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej
O psach

Jaki pies będzie najlepszy dla rodziny z dziećmi, jaka rasa dla seniora, a jaka dla alergika?

Masz dzieci i zastanawiasz się nad powiększeniem rodziny o czworonożnego przyjaciela? Jesteś alergikiem i szukasz psa, który nie uczula? A może poszukujesz psa, który będzie idealny dla Twoich dziadków? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule.

Czytaj dalej