O psach

Opinie o karmach Eminent

Poznaj oceny, recenzje i opinie o karmach Eminent wystawiane przez prawdziwych klientów naszej firmy. Przeczytaj już teraz jak oceniają nas hodowcy i weterynarze…

23/11/2022
Eminent-Andrzej

Decydując, o tym jaką suchą karmę będzie jadł Wasz czworonożny przyjaciel, z pewnością sprawdzacie o niej opinie i recenzje. To zrozumiałe. W końcu zależy Wam na jak najlepszym odżywianiu Waszego pupila. W tym artykule postaramy się przedstawić Wam jakie opinie o karmach Eminent mają nasi klienci.

Jakie opinie o karmach Eminent mają nasi klienci?

W Internecie można znaleźć wiele recenzji i opinii o różnych karmach i sklepach. Jedne z nich są bardzo złe, inne natomiast bardzo pochlebne. W obu przypadkach warto podejść do nich ostrożnie. Te mocno negatywne mogą po pierwsze być bardzo stare i dotyczyć produktów, które zostały zupełnie zmienione lub wręcz zastąpione innymi dużo lepszymi. Po drugie niestety nadal zdarza się, że mało pochlebne opinie pisze nieprzychylna konkurencja. Dlatego warto przede wszystkim sprawdzać datę publikacji, konkretnego wpisu, komentarza czy opinii oraz autora publikacji. Jeśli publikacja nie jest podpisana, wówczas trzeba zastanowić się czy jest w pełni wiarygodna. Dziś postaramy się Wam przybliżyć, naszym zdaniem, najciekawsze opinie o karmach Eminent jakich udzielili nasi klienci w ostatnich miesiącach.

opinie-o-karmach-eminent

Poznaj opinie o karmach Eminent z serwisu Ceneo

Na początek prezentujemy Wam aktualne opinie z naszego profilu na portalu Ceneo. Średnia ocena i opinie o karmach Eminent to 5.0 “Znakomity”. Bardzo nas cieszy tak wysoka ocena. Osoby zamawiające karmy marki Eminent zwracają uwagę nie tylko na wysoką jakość produktów, świetną recepturę, ale również przystępną cenę. Nasi klienci często zwracają uwagę na szybkość wysyłki, dostawy i bardzo dobrą obsługę. Doceniają również bardzo dobrą komunikację i fachowe doradztwo, które często pomaga dopasować najlepszy produkt do potrzeb ich czworonoga.

zaufane-opinie-karmy-Eminent

Szybka realizacja, na to zawsze zwracam uwagę. Karma świetnej jakości. Mój pupil ma problemy trawienne i przerobiłam różne karmy, ale ta podeszła idealnie. Nawet moje wybredne koty ją uwielbiają. Teraz będzie to stała karma w naszym domu.

Na co jeszcze zwracają uwagę nasi klienci?

Oprócz szybkości wysyłki oraz profesjonalnego wsparcia, nasi klienci zwracają również uwagę na łatwość składania zamówień przez sklep. Może wydawać się to trywialne, ale prostota procesu zakupowego w sklepach internetowych nie jest regułą. Dlatego bardzo cieszymy się, że klienci to doceniają. Zdarzają się również opinie o smakowitości karm Eminent np. “Pieskowi bardzo smakuje” lub “Mój pies zjada ze smakiem”, które również niezwykle nas cieszą. Innymi kwestiami, które podnoszą nasi klienci w swoich recenzjach jest regularne wypróżnianie się piesków oraz nie najgorszy zapach odchodów. To z pewnością ciekawe spostrzeżenia. Dla nas każdy aspekt, na który zwracają uwagę nasi klienci jest ważny. Wiele obszernych recenzji i opinii o karmach Eminent można znaleźć także na naszym profilu na Google Moja Firma.

Inne ciekawe opinie o karmach Eminent i recenzje klientów

Sporo obszernych opinii o karmach Eminent oraz naszej firmie możecie znaleźć także na naszej wizytówce Google Moja Firma. Niezwykle cieszy nas najwyższa możliwa ocena, czyli 5.0. Szczegółowe opinie klientów, zwracają uwagę na to, że ich psy i koty nie mają po karmach Eminent uczulenia. Zatem ze spokojem mogą być jedzone zarówno przez psy ze skłonnościami do alergii jak również psy wrażliwe. Zwłaszcza, że w naszej ofercie posiadamy specjalistyczne linie produktowe dedykowane właśnie dla psów alergików jak i wrażliwych (także karmy weterynaryjne). Kilka z nich prezentujemy Wam poniżej. Największą satysfakcją są pochlebne recenzje, wysokie oceny i dobre opinie o karmach Eminent wielu hodowców i weterynarzy. Bardzo cieszy nas fakt, że specjaliści w swoich dziedzinach takich jak leczenie psów, kotów oraz ich hodowla – nas polecają.

opinia-Google-Moja-Firma4
opinia Google Moja Firma2

Jakie jeszcze recenzje, oceny i opinie o karmach Eminent i naszej firmie przesyłają klienci?

Klienci doceniają także sam fakt, że jesteśmy niedużą rodzinną firmą, w której mają bezpośredni kontakt z właścicielem. Fakt dobrych relacji, szybkości reakcji oraz efektywnej komunikacji pojawia się bardzo często w wielu różnych ocenach. Dodatkowo klienci piszą, że mamy produkty zdrowe, bezpieczne oraz takie, które sprawiają, że piesek rośnie zdrowo. Dlatego polecają je hodowcy dla osób, które kupują psy z hodowli, co również często pojawia się w opiniach. Zresztą zobaczcie sami kolejne z nich.

opinia Google Moja Firma4

Inne portale, na których możecie zobaczyć wiarygodne opinie o nas i karmach Eminent

Jednym z ważniejszych naszych mediów komunikacyjnych jest portal społecznościowy Facebook. Pod jednym z ostatnich postów, otrzymaliśmy wiele niezwykle miłych komentarzy, potwierdzających opisane już wcześniej cechy i atuty naszych produktów, Także obsługi klienta. Zresztą zobaczcie sami.

Wypowiedzieli się zarówno stali klienci detaliczni jak i doświadczeni hodowcy co niezmiernie nas cieszy. Wymienili wiele różnych ras psów i kotów, które zajadają się suchymi karmami czeskiej marki Eminent. Komentarzy było jednak znacznie więcej. Przeważały bardzo pozytywne opinie o karmach Eminent jak i naszej firmie oraz zaangażowaniu. Takie recenzje są niezwykle motywujące i budujące. Dają nam dużo sił do dalszej pracy nad rozwojem oraz szybkością i jakością obsługi. Dla potwierdzenia zamieszczamy jeszcze jeden zrzut ekranu prezentujący dalsze komentarze spod tego wpisu.

Podsumowanie

Chcielibyśmy wszystkim naszym klientom serdecznie podziękować za liczne ciepłe słowa, dobre recenzje i opinie, jakie zostawiają zarówno o naszej pracy jak i o sprzedawanych przez nas karmach Eminent. Utwierdza nas to w tym, że idziemy właściwą drogą i motywują do dalszego rozwoju. A jakie są Wasze opinie o karmach Eminent oraz o naszej firmie?

Zachęcamy do wystawiania opinii w naszej wizytówce Google: https://g.page/r/Ce1xxv8DiUNcEB0/review

W serwisie Ceneo:
https://www.ceneo.pl/sklepy/sklep.karma-eminent.pl-s33560
oraz przesyłania wszelkich sugestii poprawek i zmian do nas drogą mailową na adres biuro@karma-eminent.pl

Pozdrawiamy
Zespół Eminenta

Eminent-Andrzej

Nasz Blog
O psach

Jaką karmę wybrać dla psa rasowego?

Dieta to kluczowy element wpływający na zdrowie i samopoczucie naszego pupila. W przypadku psów rasowych żywienie powinno być odpowiednio dopasowane do charakteru rasy.

Czytaj dalej
O psach

Jak dobrać odpowiednią dietę dla psa z chorobą nerek?

Twój pies ma chore nerki? Lekarz weterynarii zalecił stosowanie specjalistycznej karmy? Chcesz wspomóc swojego pupila, ale nie wiesz, co masz zrobić? Jeśli nie wiesz, jak ten temat „ugryźć”, poniższy artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej
O psach

Jaki pies będzie najlepszy dla rodziny z dziećmi, jaka rasa dla seniora, a jaka dla alergika?

Masz dzieci i zastanawiasz się nad powiększeniem rodziny o czworonożnego przyjaciela? Jesteś alergikiem i szukasz psa, który nie uczula? A może poszukujesz psa, który będzie idealny dla Twoich dziadków? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule.

Czytaj dalej