Karmy Grain Free

Dla jakich psów karma bezzbożowa Eminent Grain Free jest najlepsza?

Pełnoporcjowe karmy bezzbożowe dla psów Eminent Grain Free są hipoalergiczne, czyli przeznaczone dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Zawierają doskonałej jakości białko z rybiego mięsa, w tym białko z łososia, kwasy Omega-3 i składniki mineralne. 

Kiedy warto podać psu karmę bezzbożową ?

Karmy bezzbożowe dla psów Eminent Grain Free to pełnowartościowe pożywienie dla Twojego pupila, które świetnie sprawdza się u psów uczulonych na zboża lub gluten. To także dobre rozwiązanie, gdy pies cierpi na nietolerancje pokarmowe lub problemy z żołądkiem. Wyróżnia je wysoka zawartość białka zwierzęcego – aż do 86%, w tym lekkostrawne i łatwo przyswajalne białko z łososia.

Jakie inne ważne składniki zawiera karma Eminent Grain Free?

Karma zawiera bataty i ziemniaki, które są źródłem energii i witamin C i B6 oraz potasu. Nasiona Chia pozytywnie wpływają na trawienie, a ostropest wspiera regenerację komórek wątroby. Dzięki obecności betaglukanów karma pomaga wzmocnić układ odpornościowy. Chodroprotektory czyli glukozamina, chondroityna oraz MSM wpływają na wzmocnienie ścięgien, mięśni i stawów. Ekstrakty z zielonej herbaty i kurkumy pomagają neutralizować negatywne działanie wolnych rodników. To wszystko pomaga zapewnić psu doskonałe zdrowie i świetną kondycję.

Czy linia karm Eminent Grain Free to tylko karmy dla dorosłych psów?

Wśród karm w tej linii znajdziecie 2 pozycje dla dorosłych psów i 2 dla szczeniąt, suk szczennych lub karmiących. Eminent Grain Free Adult  29/16 to karma dla psów dorosłych małych i średnich ras, Eminent Grain Free Adult Large Breed 27/14 jest przeznaczona dla dorosłych psów dużych ras, Eminent Grain Free Puppy Large Breed 31/15- dla szczeniąt dużych ras i suk szczennych lub karmiących, Eminent Grain Free Puppy 33/17- dla szczeniąt małych i średnich ras.

Karma dla psów Eminent Grain Free ma doskonały smak, który Twój pupil z pewnością pokocha. Jeżeli masz wątpliwości, która karma będzie najlepsza dla Twojego pupila skontaktuj się z nami!