Karmy Eminent Mini Adult

Dlaczego karma Eminent Mini Adult jest wyjątkowa?

To linia karm hipoalergicznych i bezzbożowych dla dorosłych psów małych ras oparta na bardzo dobrej jakości źródłach białka takich jak: mięso kaczki lub jagnięcina lub łosoś lub na białko z owadów. Wszystkie te karmy są monobiałkowe, co jest idealne dla psów, które cierpią na alergie lub nietolerancje pokarmowe.

Receptury karmy zostały stworzone dla bardzo wybrednych smakoszy jakimi bardzo często są psy małych ras. Dodatkowo rozmiar i struktura granulki jest dostosowany specjalnie do małych ząbków. Dodatek kelp ogranicza tworzenie się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, co jest częstym problemem u małych ras. Karmę wzbogacono też w chodroprotektory, które wpływają na wzmocnienie stawów i prebiotyki wspomagające trawienie.

Którą karmę Eminent Mini Adult wybrać?

Jeżeli Twój pies jest bardzo aktywny i/ lub wybredny to z pewnością najlepsza będzie karma Eminent Mini Adult Duck, która zawiera 31% białka i 19% tłuszczu oraz smakowitą kaczą wątróbkę.

Jeżeli Twój pupil ma długą sierść i/ lub problemy skórne i lubi białko z ryb to wybierz karmę Eminent Mini Adult Salmon, która zawiera wysoki poziom kwasów omega-3. Kwasy te poprawiają nawilżenie skóry, przeciwdziałają stanom zapalnym i sprawią ,że sierść pieska będzie zdrowa i lśniąca.

Dla psa z problemami trawiennymi i/ lub z nadwagą najbardziej odpowiednia będzie karma Eminent Mini Adult Lamb oparta hydrolizowanym białku jagnięcym i wzbogacona w błonnik z batatów. Karma ma obniżoną zawartość tłuszczu. Ze względu na to, że jest niskokaloryczna i lekkostrawna będzie również dobrym wyborem dla psich seniorów.

W przypadku silnej alergii na powszechnie stosowane źródła białka takie jak drób czy wołowina, dobrym rozwiązaniem jest podanie karmy Eminent Mini Adult Insect opartej na białku z owadów Hermetia Illuscens z dodatkiem jaj.

Karma Eminent Mini Adult jest pakowana w opakowania 2 kg z wygodnym zamknięciem, tak aby jak najdłużej zachowała swoje walory smakowe.

Jeżeli masz psa małej rasy wybierz Eminent Mini Adult – Twój pies będzie zdrowy i szczęśliwy.