Karmy Eminent Gold

Karmy dla psów  Super Premium Eminent Gold – bezglutenowe i monobiałkowe

Jeżeli Twój pies nie trawi pokarmu zawierającego gluten, sięgnij po karmy z serii Eminent Gold. To 4 wersje karm opartych na białku kurczaka i jedna pozycja – kompletna karma dla dorosłych psów – hipoalergiczna oparta na jagnięcinie – Eminent Gold Lamb&Rice 27/15. Karmy zawierające tylko jedno źródło białka zwierzęcego są idealne dla psów, które cierpią na alergie lub nietolerancje pokarmowe. Dodatkowo karmy Eminent Gold zawierają aż do 84% białka pochodzenia zwierzęcego, które charakteryzuje się wysoką strawnością  na poziomie  blisko 90%.

Która karma Eminent Gold będzie najlepsza dla Twojego psa?

W asortymencie znajdziecie karmę Gold Puppy – dla małych i średnich ras i karmę Gold Puppy Large Breed skomponowaną specjalnie dla szczeniąt dużych ras: na przykład dla szczeniąt owczarka niemieckiego lub labradora. Dla dorosłych psów średnich i małych ras sprawdzi się Eminent  Gold Adult , a dla dużych ras Eminent Gold Adult Large Breed. Dla dorosłego psa alergika najlepsza będzie karma hipoalergiczna oparta na jagnięcinie i ryżu  Eminent Gold Lamb&Rice.

Doskonały skład karmy Eminent Gold

Wszystkie karmy Eminent Gold nie zawierają pszenicy, ani innych zbóż zawierających gluten, który często powoduje problemy trawienne. Receptury zawierają lekkostrawne i wysokoenergetyczne składniki takie jak ryż, kukurydza, amarantus i gryka. Zawierają też nasiona szałwii hiszpańskiej Chia oraz ekstrakty z zielonej herbaty i kurkumy. Gryka i amarantus zawierają cenne składniki, które korzystnie wpływają na układ krążenia. Zielona herbata i kurkuma działają przeciwzapalnie, a nasiona Chia wspierają trawienie i są źródłem witamin i minerałów. Dodatki takie jak chondroityna, glukozamina i MSM( metylosulfonylometam) korzystnie wpływają na stawy i układ mięśniowo-szkieletowy. Wszystkie karmy  Eminent Gold zawierają w swoim składzie beta glukany, które zwiększają odporność  i utrzymują optymalny poziom cukru we krwi.

Nie ma wątpliwości, że Twój pies będzie rósł zdrowo i doskonale się rozwijał jeżeli otrzyma wszystkie te składniki w swoim pożywieniu.